The Regency Chess Company 評價:
我哋都鍾意呢啲具奇特魅力、擁有神秘歷史背景嘅 Isle of Lewis 國際象棋棋子,但今次有啲唔同。
我哋鍾愛嘅國際象棋棋子而家有紅色同奶油色可選。質素無損,細節保留完好,並連同額外皇后、一塊清潔布、國際象棋規則同兩年保用一齊附送。
呢啲特色顏色嘅棋子,與一塊來自西班牙、高光黑色嘅 anegre 國際象棋棋盤完美配搭。顏色對比令呢套國際象棋套裝喺任何客廳、書房或辦公室都非常吸引同令人羨慕。
請注意,國際象棋棋子會包裝喺我哋更新後嘅展示盒內,依家係紅色而唔係黑色。
如果你想喺比賽中更具競爭力,歡迎瀏覽我哋嘅 棋鐘 系列。
| 國王高度 | 8.2 cm |
| 國王底座直徑 | 5.0 cm |
| 國王重量 | 129.0 克 |
| 卒高度 | 3.8 cm |
| 卒底座直徑 | 2.5 cm |
| 重量 | 5 公斤 |
| 風格 | Lewis |
| 皇后數目 | 4 |
| 棋盤尺寸 | 55.0 cm |
| 國際象棋棋盤厚度 | 1.8 cm |
| 方格尺寸 | 5.5 cm |
產品包括啲乜嘢?
西班牙巴塞隆拿
The Regency Chess Company 評價:
我哋都鍾意呢啲具奇特魅力、擁有神秘歷史背景嘅 Isle of Lewis 國際象棋棋子,但今次有啲唔同。
我哋鍾愛嘅國際象棋棋子而家有紅色同奶油色可選。質素無損,細節保留完好,並連同額外皇后、一塊清潔布、國際象棋規則同兩年保用一齊附送。
呢啲特色顏色嘅棋子,與一塊來自西班牙、高光黑色嘅 anegre 國際象棋棋盤完美配搭。顏色對比令呢套國際象棋套裝喺任何客廳、書房或辦公室都非常吸引同令人羨慕。
請注意,國際象棋棋子會包裝喺我哋更新後嘅展示盒內,依家係紅色而唔係黑色。
如果你想喺比賽中更具競爭力,歡迎瀏覽我哋嘅 棋鐘 系列。
| 國王高度 | 8.2 cm |
| 國王底座直徑 | 5.0 cm |
| 國王重量 | 129.0 克 |
| 卒高度 | 3.8 cm |
| 卒底座直徑 | 2.5 cm |
| 重量 | 5 公斤 |
| 風格 | Lewis |
| 皇后數目 | 4 |
| 棋盤尺寸 | 55.0 cm |
| 國際象棋棋盤厚度 | 1.8 cm |
| 方格尺寸 | 5.5 cm |
產品包括啲乜嘢?
西班牙巴塞隆拿
The Regency Chess Company 評價:
而家喺你嘅訂單享有 10% 折扣。